Nadludzki wysiłek na trasie 10-krotnego iron man’a

Robert Karaś to polski sportowiec, który niedawno ustanowił nowy rekord świata w 10-krotnym Ironmanie podczas zawodów Brasil Ultra Tri 2023. 10-krotny Ironman to niezwykle wyczerpujący wyścig, który obejmuje 38 km pływania, 1800 km jazdy na rowerze i 422 km biegu. Pomimo licznych problemów zdrowotnych podczas wyścigu, Karaś zdołał ukończyć go z czasem 164 godziny, 14 minut i 2 sekundy, bijąc poprzedni rekord świata o imponujące 18 godzin i 29 minut.

Karaś nie jest obcy w ultra-triathlonach. W rzeczywistości był mistrzem świata na dystansie podwójnego, potrójnego i pięciokrotnego Ironmana. W poprzednim roku próbował pobić rekord świata w 10-krotnym Ironmanie w Szwajcarii, ale musiał wycofać się z powodu poważnych problemów zdrowotnych. Jednak wrócił, aby osiągnąć swój cel na zawodach Brasil Ultra Tri 2023.

Determinacja i wytrwałość Karasia są naprawdę inspirujące. Pomimo licznych przeszkód, nigdy nie zrezygnował ze swojego celu i ostatecznie osiągnął niesamowity wyczyn. Jego sukces przypomina nam, że dzięki ciężkiej pracy i determinacji wszystko jest możliwe.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *