Nauka pływania dla dzieci na Ursynowie

Ursynów to dzielnica Warszawy, która słynie z wielu atrakcji, w tym basenów. Oferują one doskonałą formę aktywności fizycznej, relaksu i zabawy dla osób w każdym wieku.

Nauka pływania dla dzieci i dorosłych

Na Ursynowie można znaleźć wiele miejsc, gdzie można nauczyć się pływać. Oferowane są kursy grupowe i indywidualne dla dzieci i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.

Kursy grupowe

Kursy grupowe są idealne dla osób, które chcą nauczyć się pływać w przystępnej cenie. Zajęcia odbywają się w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Kursy indywidualne

Kursy indywidualne są przeznaczone dla osób, które chcą nauczyć się pływać szybko i efektywnie. Zajęcia odbywają się w 100% indywidualnie, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestnika.

Baseny:

Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji

Ul. Ludwika Hirszfelda 11

Pływalnia ta dysponuje basenem sportowym o wymiarach 25 x 12,5 m (6 torów), zjeżdżalnią o długości ślizgu 83mi jacuzzi z wanną Whirpool. Temperatura wody w basenie wynosi 27°C-28°C, a w jacuzzi 34°C-36°C. Pływalnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-22.00, a w weekendy od 8.00-20.00. Na miejscu można skorzystać z przebieralni i widowni. Pływalnia oferuje także zajęcia sportowe, naukę pływania dla dzieci i dorosłych.

Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji

Ul. Koncertowa 4

Basen znajduje się w dogodnej lokalizacji blisko stacji metra Ursynów. Basen ma wymiary 25 x 12,5 m i składa się z sześciu torów o głębokości od 1 do 1,6 m. Temperatura wody wynosi 27-28°C. Basen jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-22.00, a w weekendy w godzinach 8.00-20.00. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny oświetlony parking, widownia, szatnie i przebieralnie.

Pływalnia Aqua Relaks

Ul. Pod Strzechą 3

Basen Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji (UCSiR) i oferuje basen sportowy, basen rekreacyjny, zjeżdżalnię, jacuzzi, gejzer, masaże podwodne, saunę fińską i saunę rzymską.

Basen sportowy ma wymiary 25 x 16 m (6 torów) i głębokość od 1,20 do 1,80 m. Basen rekreacyjny ma wymiary 8 x 5 m i głębokość 1 m1.

Godziny otwarcia basenu to poniedziałek-piątek od 6.30 do 22.00 i sobota-niedziela od 8.00 do 21.0012.

Osoby korzystające z basenu zobowiązane są do posiadania czepka na głowę i przestrzegania regulaminu obiektu.

Basen znajduje się w pobliżu stacji metra Kabaty, jest łatwo dostępny komunikacją miejską lub samochodem.

Bodyshape – klub fitness

Ul. Komisji edukacji Narodowej 11

Inną opcją dla chętnych do pływania na Ursynowie jest klub fitness Bodyshape. Klub ten posiada basen o długości 25 m i głębokości 1,2-1,8 m, który jest podzielony na 4 tory. Temperatura wody w basenie wynosi 29°C-30°C. Klub jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-22.00, a w weekendy od 9.00-20.00. Oprócz pływania, klub oferuje także siłownię, salę fitness, saunę suchą i parową, solarium i masaż. Klub organizuje również zajęcia grupowe.

Aqua Spa

Ul. Wąwozowa 18

Basen solankowy Aqua Spa Kabaty to niecka o wymiarach 20m x 9m podzielona na cztery tory pływackie oraz niewielki brodzik z hydromasażami i biczami wodnymi. W naszym obiekcie dostępne jest również solankowe jacuzzi. Temperatura wody wynosi 28,5 stopni Celsjusza.

Basen Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego

Ul. Ciszewskiego 10

Basen SGGW jest obiektem sportowo-rekreacyjnym, który oferuje dwa baseny: jeden sportowy o wymiarach 25m x 12,5m i głębokości od 1,20m do 1,80m, oraz jeden rekreacyjny z atrakcjami takimi jak bicze wodne, masaże boczne, płytki powietrzne w dnie, sztuczna rzeka i zjeżdżalnia rurowa. Na terenie obiektu znajdują się także jacuzzi, sauny, solarium, sala do aerobiku, siłownia, sklep z artykułami pływackimi, salon masażu i kawiarnia. Basen jest otwarty codziennie od 6:45 do 22:45 (w weekendy od 7:00 do 23:00). Ceny biletów są dostępne na stronie internetowej basenu1. Basen SGGW organizuje również zajęcia z nauki pływania i aqua aerobiku dla różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania

Jak widać, Ursynów to dzielnica przyjazna dla pływaków, którzy mają do wyboru kilka różnych basenów krytych. Pływanie to świetny sposób na poprawę kondycji fizycznej i samopoczucia, a także na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Zachęcamy więc do odwiedzenia jednego z basenów na Ursynowie i do korzystania z ich oferty. Życzymy udanego pływania!

Szkoła Pływania 4swim