Bo warto jest umieć pływać.

Pływanie to nie tylko sport, ale też przyjemność i relaks. To także sposób na poprawę kondycji fizycznej, wzmocnienie mięśni i spalenie kalorii. Jeśli chcesz nauczyć się pływać lub doskonalić swój styl, zapraszamy do Szkoły Pływania 4swim, gdzie znajdziesz profesjonalną i przyjazną atmosferę.

W Szkoły Pływania 4swim uczymy ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności. Nie zraża nas ani wiek, ani brak doświadczenia. Nasz zespół instruktorów to ludzie z pasją i doświadczeniem, którzy podchodzą do każdego ucznia indywidualnie. Oferujemy zajęcia indywidualne, grupowe i szkolne w ramach WF.

Naszym celem jest pokazać, że pływanie to radość i zdrowie. Dlatego dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych uczniów. Zapewniamy sprzęt i akcesoria do nauki pływania, a także możliwość korzystania z szatni i pryszniców. Nasze zajęcia odbywają się na Warszawskim Ursynowie.

Jeśli chcesz się przekonać, jak wiele korzyści może dać Ci pływanie, zapraszamy do kontaktu z nami. Zapisz się na zajęcia i odkryj radość z pływania w Szkoły Pływania 4swim!